Klima Özellikleri

Zarif ve Eskimeyen Tasarım

ZSX ve ZS serisi klimalar yumuşak geçişli ve stil sahibi tasarımları ile her türlü iç mekana uyum sağlar. ZSX ve ZS serisi klimalar Milano’da İtalyan Endüstri Tasarım stüdyosu Tensa Slr tarafından her türlü göz zevkine hitab etmek için özenle tasarlanmıştır.

Enerji Tasarufu

Mitsubishi Heavy Industries’in yüksek teknolojileri sayesinde her modelde yüksek enerji tasarufu ve verimlilik değerleri sunar. Yüksek performanslı DC Çift Devirli kompresör ve DC PAM invertör teknolojisi.

Temiz Hava

Mitsubishi Heavy Industries’e özgü alerjen temizleme sistemi sayesinde, soluduğunuz hava temizlenir. Ayrıca Cihazların kendi kendini temizleme& kurutma özelliği ile odadaki havayı her zaman temiz tutmaya yardımcı olur.

Sessiz ve Konforlu

Mitsubish Heavy Industries’in özgün ve şık tasarıma sahip klimaları kusursuz kapasite kontrolü ve üstün hava akışı ile sessiz, aynı zamanda verimli çalışır.

R32: Yeni nesil soğutucu

Yeni nesil R32 soğutucu akışkan, R410A ya göre %70’e varan daha az küresel ısınma potansiyeline (GWP) sahiptir. R32 üstün nitelikleriyle şaşırtıcı verimlilik değerleri sunar. R410A’nın 1.5 katı enerji taşıma kapasitesi sayesinde istenilen sıcaklığa ulaşmak için daha az enerji ve soğutucu akışkana ihtiyaç duyar.

R32’nin Faydaları

Detaylı Bilgi, Keşif ve Proje Fiyatları için Lütfen Bize Ulaşın.